- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Γραφείου - Πορτατίφ
- Brand
- SunLight
- ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ-ΚΩΔ. VINO-1T


3-10 Days


ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ-ΚΩΔ. VINO-1T
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-VINO-1T
73,16€
Ex Tax: 73,16€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ
Φωτιστικό πορτατίφ σε χρώμα Sand Brown και opal γυαλί.Ύψος: 17 εκ.Διάμετρος: 15 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LedWatt: 6WLumen: 720 lmΘερμοκρασία Χρώματος: 3000KDimmable: Όχι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 720 lm |
| Βάρος | 0.80 kg |
| Διάμετρος | 15 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτραπέζια |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 17 cm |
| Χρώμα | SAND BROWN |
