- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Γραφείου - Πορτατίφ
- ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΣΠΟΤ ΝM LED 3W 210Lm ΣΠΙΡΑΛ-ΔΙΑΚΟΠ& ΚΛΙΠ 4000K 230V SWAN


3-10 Days


ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΣΠΟΤ ΝM LED 3W 210Lm ΣΠΙΡΑΛ-ΔΙΑΚΟΠ& ΚΛΙΠ 4000K 230V SWAN
- Stock: 3-10 Days
- Model: SF126BLED340C
22,77€
Ex Tax: 22,77€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΣΠΟΤ ΝM LED 3W 210Lm ΣΠΙΡΑΛ-ΔΙΑΚΟΠ& ΚΛΙΠ 4000K 230V SWAN
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 50° - Μονή κατεύθυνση φωτός |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 3 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Επιτραπέζια |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | SWAN |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 210 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Χρώμα Καλωδίου | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
