- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Γραφείου - Πορτατίφ
- ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ Φ/Σ LED 10W 800LM FRITZ ΜΑΥΡΟ CCT+DIMMABLE+TOUCH SWITCH+USB CHARGER


3-10 Days


ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ Φ/Σ LED 10W 800LM FRITZ ΜΑΥΡΟ CCT+DIMMABLE+TOUCH SWITCH+USB CHARGER
- Stock: 3-10 Days
- Model: SF20203LEDBK
65.46€
Ex Tax: 65.46€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ Φ/Σ LED 10W 800LM FRITZ ΜΑΥΡΟ CCT+DIMMABLE+TOUCH SWITCH+USB CHARGER
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Color & Touch Dimmable |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥85 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργία Αφής |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ισχύς | 10 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Γραφείου |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | FRITZ |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Αλουμίνιο |
| Υλικό (κύριο) | ABS |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 800 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Καλωδίου | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
