- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Γραφείου - Πορτατίφ
- ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ Φ/Σ LED 5W ΜΑΥΡΟ CCT 320LM+TOUCH SWITCH+WIRELESS/USB CHARGER FUTUR2



3-10 Days



ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ Φ/Σ LED 5W ΜΑΥΡΟ CCT 320LM+TOUCH SWITCH+WIRELESS/USB CHARGER FUTUR2
- Stock: 3-10 Days
- Model: SF27LEDBK
30.25€
Ex Tax: 30.25€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ Φ/Σ LED 5W ΜΑΥΡΟ CCT 320LM+TOUCH SWITCH+WIRELESS/USB CHARGER FUTUR2
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Color Dimmable |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥70 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργία Αφής |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4500-6000K |
| Ισχύς | 5 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Γραφείου |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | FUTUR2 |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 320 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Καλωδίου | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
