- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Δαπέδου - Ορθοστάτες
- ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ-ΚΩΔ.-WAVE-4F-BL


3-10 Days


ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ-ΚΩΔ.-WAVE-4F-BL
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-WAVE-4F-BL
- Weight: 5.10
235.60€
Ex Tax: 235.60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ
Τετράφωτο επιδαπέδιο φωτιστικό κατασκευασμένο από χειροποίητο γυαλί smoked και μεταλλικό σκελετό σε μαύρο χρώμα .Ύψος: 160 εκ. Διάμετρος: 26 εκ.Λαμπτήρες: 4 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: G9 Watt: 4*40w| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 4.50 kg |
| Διάμετρος | 26 cm |
| Κατηγορία | ΔΑΠΕΔΟΥ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιδαπέδια |
| Λαμπτήρας | G9 |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ & ΣΙΔΗΡΟΣ |
| Ύψος | 160 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ & ΦΙΜΕ |
