- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Δαπέδου - Ορθοστάτες
- Brand
- SunLight
- ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ-ΚΩΔ.PIKE-20F


3-10 Days


ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ-ΚΩΔ.PIKE-20F
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-PIKE-20F
148.80€
Ex Tax: 148.80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΔΑΠΕΔΟΥ
Φωτιστικό δαπέδου σε μαύρο χρώμα με δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος (2700-4000Κ) και dimming μέσω τηλεκοντρόλ.Ύψος: 120-300 εκ.Διάμετρος: 6 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LedWatt: Max 20W + 8W RGBLumen: 1012 lmΘερμοκρασία Χρώματος: CCT (2700-4000K)Dimmable: Ναι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 1012 lm |
| Βάρος | 1.20 kg |
| Διάμετρος | 6 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control (2700 K έως 4500 K) |
| Ισχύς | 20 W (+8 W RGB) |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιδαπέδια |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | min. 120 - max. 300 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
