- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Δαπέδου - Ορθοστάτες
- ^ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ Φ/Σ LED 18W 3000K 920LM ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ DIMMER ΑΦΗΣ D18ΧD1,8ΧΗ146CM AVENUE


3-10 Days


^ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ Φ/Σ LED 18W 3000K 920LM ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ DIMMER ΑΦΗΣ D18ΧD1,8ΧΗ146CM AVENUE
- Stock: 3-10 Days
- Model: ZM16LEDF148BK
98,90€
Ex Tax: 98,90€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ Φ/Σ LED 18W 3000K 920LM ΜΑΥΡΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ DIMMER ΑΦΗΣ D18ΧD1,8ΧΗ146CM AVENUE
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Touch Dimmable |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 18 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Επιδαπέδια |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | AVENUE |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1440 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Καλωδίου | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
