- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Παιδικά
- NETTO LED ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΧΤΟΣ 0,4W 6000Κ UFO ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 230V

3-10 Days
NETTO LED ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΧΤΟΣ 0,4W 6000Κ UFO ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 230V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 55504LEDG
2.25€
Ex Tax: 2.25€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NETTO LED ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΧΤΟΣ 0,4W 6000Κ UFO ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 230V
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ειδική Λειτουργία | Αισθητήρας Μέρας- Νύχτας |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 0,4 W |
| Κατηγορία 1 | Προσφορές |
| Κατηγορία 2 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Κατηγορία 3 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 4 | Φωτιστικά Παιδικά |
| Κατηγορία 5 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 7 | Προσφορές |
| Κατηγορία 8 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | DIP |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Χρώμα (κύριο) | Πράσινο |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
