- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Παιδικά
- ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ LED ΡΟΖ ΜΑΝΙΤΑΡΑΚΙ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 0,4W 6400Κ


3-10 Days


ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ LED ΡΟΖ ΜΑΝΙΤΑΡΑΚΙ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 0,4W 6400Κ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 846LED4SP
2.42€
Ex Tax: 2.42€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΑΜΠΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ LED ΡΟΖ ΜΑΝΙΤΑΡΑΚΙ ΜΕΡΑΣ-ΝΥΧΤΑΣ 0,4W 6400Κ
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Ειδική Λειτουργία | Αισθητήρας Μέρας- Νύχτας |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6400K |
| Ισχύς | 0,4 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Παιδικά |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | DIP |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Χρώμα (κύριο) | Ροζ |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
