
3-10 Days
ΛΑΜΠΑ ΝΥΚΤΟΣ 5W E14 ΚΙΤΡΙΝΗ 220-240V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-88183
0.40€
Ex Tax: 0.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΑΜΠΑ ΝΥΚΤΟΣ 5W E14 ΚΙΤΡΙΝΗ 220-240V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος (mm) | 20mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 1000h |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\25\500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,006kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | T20 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Υλικό Προϊόντος | Γυαλί & Βάση Αλουμινίου/ Glass & Aluminium Base |
| Ύψος (mm) | 53mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Καλύμματος | Κίτρινο/ Yellow |
