
3-10 Days
ΛΑΜΠΑ ΦΘΟΡΙΟΥ BLACK LIGHT Τ5 4W 220-240V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-88600
0,42€
Ex Tax: 0,42€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΑΜΠΑ ΦΘΟΡΙΟΥ BLACK LIGHT Τ5 4W 220-240V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος (mm) | 16mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 12000h |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | Black Light |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\200 |
| Ντουί Λαμπτήρα | G5 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/ No |
| Συσκευασία | Color Sleeve |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | T5 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Υδράργυρος (Hg) | 0,00% |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό & Γυαλί/ Metallic & Glass |
| Ύψος (mm) | 136mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 3 sec |
