
3-10 Days
ΛΑΜΠΑ ΦΘΟΡΙΟΥ Τ5 8W/865 220-240V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-88607
1.67€
Ex Tax: 1.67€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΛΑΜΠΑ ΦΘΟΡΙΟΥ Τ5 8W/865 220-240V
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 360lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος (mm) | 16mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 12000h |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,0045kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | G5 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 8W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/ No |
| Συσκευασία | Color Sleeve |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Σχήμα Λαμπτήρα | T5 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τεμάχια ανά συσκευασία | 1 |
| Υλικό Προϊόντος | Γυαλί & Μεταλλική Βάση/ Glass & Metallic Base |
| Ύψος (mm) | 290mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 3 sec |
