
3-10 Days
DICHROIC 35W MR11 30° GU4 12V ΚΛΕΙΣΤΗ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 138240035E
0.75€
Ex Tax: 0.75€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
DICHROIC 35W MR11 30° GU4 12V ΚΛΕΙΣΤΗ
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 30° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | MR11 |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 35 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | G4 |
| Κατηγορία01 | Ιωδίνης |
| Κατηγορία02 | Συμβατικοί |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
