
3-10 Days
ΙΩΔΙΝΗΣ 254mm 1500W 220V R7s
- Stock: 3-10 Days
- Model: 2262541500
2.88€
Ex Tax: 2.88€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΙΩΔΙΝΗΣ 254mm 1500W 220V R7s
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 2000hrs |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Ισχύς | 1500 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | R7s |
| Κατηγορία01 | Ιωδίνης |
| Κατηγορία02 | Συμβατικοί |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 220V AC |
| Τύπος LED chip | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 33000 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
