
3-10 Days
R7s SMD LED 10W 118mm 1120Lm 6.000K 360° 230V AC Ra80 30.000Hrs
- Stock: 3-10 Days
- Model: R7S10CWS
5.75€
Ex Tax: 5.75€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
R7s SMD LED 10W 118mm 1120Lm 6.000K 360° 230V AC Ra80 30.000Hrs
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 10 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | R7s |
| Κατηγορία01 | 2 Άκρων |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1120 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
