- LIGHT BULBS
- LED lamps
- Έξυπνες - Smart
- LED SMD E27 A60 9W 4000K 230V AC 960LM RA80 30000H 230° LUX SENSOR

3-10 Days
LED SMD E27 A60 9W 4000K 230V AC 960LM RA80 30000H 230° LUX SENSOR
- Stock: 3-10 Days
- Model: LUX609NW
6.48€
Ex Tax: 6.48€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED SMD E27 A60 9W 4000K 230V AC 960LM RA80 30000H 230° LUX SENSOR
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ειδική Λειτουργία | Αισθητήρας Μέρας- Νύχτας |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 9 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Ειδικών Εφαρμογών |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 960 lm |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
