
3-10 Days
B22 A60 8W 4000K 230V AC 903LM LED COG
- Stock: 3-10 Days
- Model: VINTA8NW22
2,70€
Ex Tax: 2,70€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
B22 A60 8W 4000K 230V AC 903LM LED COG
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 8 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | B22 |
| Κατηγορία01 | Κλασσικοί |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 903 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
