
3-10 Days
LED A60 B22 230V 7W 6.000K 270° 590Lm Ra80 DUO PACK
- Stock: 3-10 Days
- Model: B227CWP
2.30€
Ex Tax: 2.30€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED A60 B22 230V 7W 6.000K 270° 590Lm Ra80 DUO PACK
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 270° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 6000K |
| Ισχύς | 7 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | B22 |
| Κατηγορία01 | Κλασσικοί |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 590 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ψυχρό Λευκό |
