
3-10 Days
LED A60 E27 230V 13W 4.000K 180° 1250Lm Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: A6013NW
1.73€
Ex Tax: 1.73€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED A60 E27 230V 13W 4.000K 180° 1250Lm Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 180° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 13 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Κλασσικοί |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1250 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
