
3-10 Days
LED A60 STEP DIM E27 230V 12W 4000K 230° 930LM RA80
- Stock: 3-10 Days
- Model: A6012NWSD
2.53€
Ex Tax: 2.53€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED A60 STEP DIM E27 230V 12W 4000K 230° 930LM RA80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Step Dimmable |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 230° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 12 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία 1 | Κλασσικοί |
| Κατηγορία 2 | LED |
| Κατηγορία 3 | Λαμπτήρες |
| Κατηγορία 4 | Smart |
| Κατηγορία 5 | LED |
| Κατηγορία 6 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 930 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
