
3-10 Days
LED A65 E27 230V 17W 4.000K 200° 1870Lm Ra80 ACA
- Stock: 3-10 Days
- Model: A6517NW
3.91€
Ex Tax: 3.91€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED A65 E27 230V 17W 4.000K 200° 1870Lm Ra80 ACA
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 200° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A65 |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 17 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Κλασσικοί |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1870 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
