- LIGHT BULBS
- LED lamps
- Normal size - A60/A65/A67
- LED FILAMENT E27 A60 FROSTY 8W 2700K 230V AC 880LM RA80

3-10 Days
LED FILAMENT E27 A60 FROSTY 8W 2700K 230V AC 880LM RA80
- Stock: 3-10 Days
- Model: VINTA8WWFR
2.76€
Ex Tax: 2.76€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED FILAMENT E27 A60 FROSTY 8W 2700K 230V AC 880LM RA80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | A60 |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700K |
| Ισχύς | 8 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Κλασσικοί |
| Κατηγορία02 | LED |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | Νήματος LED |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 880 lm |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Frosty |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
