
3-10 Days
MET.HAL 100W E40 ED76
- Stock: 3-10 Days
- Model: MHE100E40942
22.43€
Ex Tax: 22.43€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
MET.HAL 100W E40 ED76
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI- Αχλάδι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4200K |
| Ισχύς | 100 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Κατηγορία01 | Εκκένωσης |
| Κατηγορία02 | Συμβατικοί |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | - |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
