
3-10 Days
^ΛΑΜΠΕΣ 125W Ε27 HQI
- Stock: 3-10 Days
- Model: 125WH
3.45€
Ex Tax: 3.45€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^ΛΑΜΠΕΣ 125W Ε27 HQI
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με μετασχηματιστή |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 125 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Εκκένωσης |
| Κατηγορία02 | Συμβατικοί |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | - |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
