
3-10 Days
NAV-E 70W/I ΝΑΤΡΙΟΥ GENERAL
- Stock: 3-10 Days
- Model: 46186
11.27€
Ex Tax: 11.27€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NAV-E 70W/I ΝΑΤΡΙΟΥ GENERAL
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με μετασχηματιστή |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Νατρίου με Εκκινητή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Ισχύς | 70 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E27 |
| Κατηγορία01 | Εκκένωσης |
| Κατηγορία02 | Συμβατικοί |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | - |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Γαλακτερό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
