
3-10 Days
SODIUM 250W Τ46 E40
- Stock: 3-10 Days
- Model: NAT250E40
12.19€
Ex Tax: 12.19€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
SODIUM 250W Τ46 E40
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Νατρίου Υψηλής Πιέσεως- Σωληνωτή |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2000K |
| Ισχύς | 250 W |
| Κάλυκας - Ντουϊ | E40 |
| Κατηγορία01 | Εκκένωσης |
| Κατηγορία02 | Συμβατικοί |
| Κατηγορία03 | Λαμπτήρες |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | - |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
