- Brand
- Eurolamp
- ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ, 4,5V, 60 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 500cm ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ, 39x22x48cm, IP44

3-10 Days
ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ, 4,5V, 60 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 500cm ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ, 39x22x48cm, IP44
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-40883
79.92€
Ex Tax: 79.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ, 4,5V, 60 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 500cm ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ, 39x22x48cm, IP44
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Αριθμός CE | Z-3D40883 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 48x42x51 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 40x23x49 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1.6mm |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0.2mm² |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:4.5V--3.6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 7500-8500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 4 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,85 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 5,1 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 2 |
| Μήκος (cm) | 39 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 48 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 40 |
| Πλάτος (cm) | 48 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 23 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 2 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max. 3.6 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 60 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό Κουτί με Αυτοκόλλητο/White Box with Label |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Ακρυλικό/PVC-Acrylic |
| Ύψος (cm) | 22 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 51 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 49 |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
