
3-10 Days
ΓΥΑΛΙΝΗ ΜΠΑΛΑ, ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΙ, ΑΝΑΓΛΥΦΗ, ΜΕ GLITTER, ΣΕΤ 4ΤΜΧ, 8cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-45100
17,61€
Ex Tax: 17,61€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΓΥΑΛΙΝΗ ΜΠΑΛΑ, ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΙ, ΑΝΑΓΛΥΦΗ, ΜΕ GLITTER, ΣΕΤ 4ΤΜΧ, 8cm
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Διάμετρος (cm) | 8cm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 42x42x57cm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 20.5x20.5x9cm |
| Διαστάσεις Υποσυσκευασίας (cm) | 20.5x20.5x9cm |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 2,6 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,027 |
| Καθαρό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 0,108 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,6 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,038 |
| Μεικτό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 0,15 |
| Μήκος (cm) | 8 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 20,5 |
| Μήκος Υποσυσκευασίας (cm) | 20,5 |
| Πλάτος (cm) | 8 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 20,5 |
| Πλάτος Υποσυσκευασίας (cm) | 20,5 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 96 |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | 4 |
| Τύπος Συσκευασίας | Χάρτινο Μαύρο Κουτί με Παράθυρο/Black Window Box |
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί/Glass |
| Ύψος (cm) | 8 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 57 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Ύψος Υποσυσκευασίας (cm) | 9 |
| Χρώμα | Κόκκινο, ασημί/Red, silver |
