
3-10 Days
ΓΥΑΛΙΝΟ ΣΤΟΛΙΔΙ, ΙΡΙΔΙΖΟΝ ΡΟΖ, ΜΕ ΚΟΡΩΝΑ, ΣΕΤ 2ΤΜΧ, 6x14,8cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-45103
13,76€
Ex Tax: 13,76€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΓΥΑΛΙΝΟ ΣΤΟΛΙΔΙ, ΙΡΙΔΙΖΟΝ ΡΟΖ, ΜΕ ΚΟΡΩΝΑ, ΣΕΤ 2ΤΜΧ, 6x14,8cm
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Διάμετρος (cm) | 6cm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 42x32x30 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 14*16*7.5cm |
| Διαστάσεις Υποσυσκευασίας (cm) | 14x16x7.5cm |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 1,68 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,035 |
| Καθαρό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 0,07 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 2,68 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,055 |
| Μεικτό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 0,11 |
| Μήκος (cm) | 6 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 42 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 14 |
| Μήκος Υποσυσκευασίας (cm) | 14 |
| Πλάτος (cm) | 14,8 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 16 |
| Πλάτος Υποσυσκευασίας (cm) | 16 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 48 |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | 2 |
| Τύπος Συσκευασίας | Χάρτινο Μαύρο Κουτί με Παράθυρο/Black Window Box |
| Υλικό προϊόντος | Γυαλί/Glass |
| Ύψος (cm) | 6 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 7,5 |
| Ύψος Υποσυσκευασίας (cm) | 7,5 |
| Χρώμα | Ροζ/Pink |
