
3-10 Days
ΚΑΡΑΒΙ, 4m LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, 60x51cm, IP44
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-20101
28,12€
Ex Tax: 28,12€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΡΑΒΙ, 4m LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, 60x51cm, IP44
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Led ανα Μέτρο | 24 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3,2V-20mA-0,064W |
| Αριθμός CE | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 10mm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 62,5x53x14 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 6x8 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x0.3mm |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 10 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | / |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | / |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 10,5 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1 |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 4 |
| Κατηγορία | Σχέδιο Φωτοσωλήνα/Design Rope Light |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 11,5 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,05 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 4 |
| Μήκος (cm) | 60 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 62,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | / |
| Μήκος Υποσυσκευασίας (cm) | / |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 53 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | / |
| Πλάτος Υποσυσκευασίας (cm) | / |
| Ποσότητα κιβωτίου | 10 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 8 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 96 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Ναϋλον Σακούλα-Κρεμαστό/Polybag-Hangtag |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλο/Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2 Wire |
| Ύψος (cm) | 51 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 14 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | / |
| Ύψος Υποσυσκευασίας (cm) | / |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό-Μπλε/White-Blue |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 20.000 Ώρες/Hours |
