
3-10 Days
ΚΑΣΤΡΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΛΕΥΚΟ-ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ, 7,4x11,3cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-44659
11.10€
Ex Tax: 11.10€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΣΤΡΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΛΕΥΚΟ-ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ, ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ, 7,4x11,3cm
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 4.5V |
| Αριθμός Μπαταριών | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 48x41,5x34 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 14x7,7x13 |
| Διαστάσεις Υποσυσκευασίας (cm) | 23x20x16 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 8,50 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,093 |
| Καθαρό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 1,12 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 10,50 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,094 |
| Μεικτό Βάρος Υποσυσκευασίας (Kgr) | 1,29 |
| Μήκος (cm) | 7,4 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 48 |
| Μήκος Κορδονιού (cm) | 7 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 14 |
| Μήκος Υποσυσκευασίας (cm) | 23 |
| Πλάτος (cm) | 7,7 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 41,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 7,7 |
| Πλάτος Υποσυσκευασίας (cm) | 20 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12/96 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 4.5V |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 1 |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | 2 |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Μπαταρίας | LR44 |
| Τύπος Συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο/Brown Box |
| Υλικό προϊόντος | Ακρυλικό/Acrylic |
| Ύψος (cm) | 11,3 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 34 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 13 |
| Ύψος Υποσυσκευασίας (cm) | 16 |
| Χρώμα | Λευκό, χρωματιστό/White, multi |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
