
3-10 Days
ΠΡΟΒΑΤΑ, ΣΕΤ 2 ΤΜΧ, 20cm.
- Stock: 3-10 Days
- Model: 009-110380
45.88€
Ex Tax: 45.88€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΟΒΑΤΑ, ΣΕΤ 2 ΤΜΧ, 20cm.
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 230V / 28W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 40x40x30cm |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1mm2 |
| Μήκος (cm) | 40 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 200 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 56 W |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ / Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | Λάμπα Ε14/Light Bulb E14 |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος (cm) | 20 |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Διάφανο/Transparent |
