
3-10 Days
ΣET 5τεμ, ΚΑΛΩΔΙΟ 1.50m, ΤΑΠΑ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΓΙΑ LED ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟ ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, IP65
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-22250
40.55€
Ex Tax: 40.55€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣET 5τεμ, ΚΑΛΩΔΙΟ 1.50m, ΤΑΠΑ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΓΙΑ LED ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟ ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ, IP65
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3,2V-20mA-0,064W |
| Αριθμός CE | Z-RM2250 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 35x23x18 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | / |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 6.8mm |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 1,2 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 24 |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 0,06 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 1,25 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 25 |
| Μήκος (cm) | 150 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 35 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | Add |
| Μήκος Υποσυσκευασίας (cm) | / |
| Πλάτος (cm) | / |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 23 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | Add |
| Πλάτος Υποσυσκευασίας (cm) | / |
| Ποσότητα κιβωτίου | 20 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | / |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | / |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber |
| Τύπος Συσκευασίας | Ναϋλον Σακούλα με Αυτοκόλλητο/Polybag with Label |
| Υλικό προϊόντος | Καουτσούκ/Rubber |
| Ύψος (cm) | / |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 18 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | Add |
| Ύψος Υποσυσκευασίας (cm) | / |
| Χρώμα | Μαύρο/Black |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |
