- Brand
- Eurolamp
- ΣΤΕΦΑΝΙ 38cm, 720 LED, 12V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΜΠΡΟΝΖΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΣ, ΜΠΡΟΝΖΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44

3-10 Days
ΣΤΕΦΑΝΙ 38cm, 720 LED, 12V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΜΠΡΟΝΖΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΣ, ΜΠΡΟΝΖΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-22533
65,30€
Ex Tax: 65,30€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΤΕΦΑΝΙ 38cm, 720 LED, 12V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΜΠΡΟΝΖΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΣ, ΜΠΡΟΝΖΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V 20mA 0.06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 38 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 40x9x40 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:12V-3.6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2500-3500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 0,8 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,8 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Mini LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1 |
| Μήκος (cm) | 38 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 40 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος (cm) | 38 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3.6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 720 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χάλκινο Σύρμα/Copper Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini LED |
| Υλικό προϊόντος | Μεταλλικό/ Metal |
| Ύψος (cm) | 8 |
| Χρονοδιακόπτης | 43252 |
| Χρώμα | copper |
| Χρώμα καλωδίου | Χάλκινο/Copper |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό λευκό/Warm white |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |
