
3-10 Days
ΦΩΤ/ΝΑ ΜΟΝ/ΛH, ΚΟΚΚΙΝΗ, 100m. ΜΕ 36 ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-22003
2,37€
Ex Tax: 2,37€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤ/ΝΑ ΜΟΝ/ΛH, ΚΟΚΚΙΝΗ, 100m. ΜΕ 36 ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Led ανα Μέτρο | 36 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 6,5V-68mA-0,442W |
| Αριθμός CE | NO |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος (cm) | 1,3 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 36x36x22 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | Add |
| Διάταξη λαμπτήρων | Κάθετη/Vertical |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x0.3mm |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | / |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 8000-12000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 16,3 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 16,3 |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 16 |
| Κοπή ανα (m) | Ανά 1μ/Per 1m |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 17,3 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 17,3 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 100 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | / |
| Μήκος Υποσυσκευασίας (cm) | / |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 36 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | / |
| Πλάτος Υποσυσκευασίας (cm) | / |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 16,1/m |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | Πυράκτωσης/Rice Bulb |
| Τύπος Συσκευασίας | / |
| Τύπος Σωλήνα | Στερεό/Solid |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | Μονοκάναλος/2 Wire |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 22 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | / |
| Ύψος Υποσυσκευασίας (cm) | / |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 180 |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα σωλήνα | Κόκκινο/Red |
