- Brand
- Eurolamp
- ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ ΙΡΙΔΙΖΟΝ 74cm, 600 LED, 4,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44

3-10 Days
ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ ΙΡΙΔΙΖΟΝ 74cm, 600 LED, 4,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-22487
63,40€
Ex Tax: 63,40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙ ΙΡΙΔΙΖΟΝ 74cm, 600 LED, 4,5V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, TIMER, ΑΣΗΜΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ LED, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 5m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//4 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3v -10mA-0.06w |
| Watt Μετασχηματιστή | 6W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | TX-CW-600L-4.5V |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 77x35x44 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 75x10x34 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 0.15MM |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240VOutput:4.5V |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 4,8 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,18 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 6,32 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,58 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 77 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 75 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 35 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 10 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 4 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 600 |
| Τροφοδοσία | ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ/ADAPTER |
| Τύπος λαμπτήρα | Mini led |
| Τύπος Συσκευασίας | white box +color label |
| Υλικό προϊόντος | PET,IRON |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 44 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 34 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0,6 |
| Χρονοδιακόπτης | ΝΑΙ/YES |
| Χρώμα καλωδίου | ΑΣΗΜΙ/SILVER |
| Χρώμα λαμπτήρα | ΙΡΙΔΙΖΟΝ/IRIDESCENT |
