- Brand
- Eurolamp
- ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ UV, ΚΟΠΗ ΑΝΑ 2 ΜΕΤΡΑ, ΔΙΚΑΝΑΛΟΣ, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ, 50m, 36 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP65

3-10 Days
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ UV, ΚΟΠΗ ΑΝΑ 2 ΜΕΤΡΑ, ΔΙΚΑΝΑΛΟΣ, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ, 50m, 36 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP65
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-22284
214,61€
Ex Tax: 214,61€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ LED, ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ UV, ΚΟΠΗ ΑΝΑ 2 ΜΕΤΡΑ, ΔΙΚΑΝΑΛΟΣ, ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΟ, 50m, 36 LED ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ, IP65
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Led ανα Μέτρο | 36LED/Meter |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3,2V-20mA-0,064W |
| Αριθμός CE | 432018 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος (cm) | 13mm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 37x37x15 |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1mm2 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 13mm |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 3,4W |
| Κοπή ανα (m) | 2m |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 50m |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 37 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 37 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150cm |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο/Carton |
| Τύπος Σωλήνα | Κοίλος/Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | 3W |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 15 |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Χρωματιστό/Multi |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |
