
ΡΕΛΕ ΡΑΓΑΣ WIFI 2Χ50Α 240V 1P AC EUROLAMP
- Stock: In Stock
- Model: 500-37150
39.51€
Ex Tax: 39.51€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡΕΛΕ ΡΑΓΑΣ WIFI 2Χ50Α 240V 1P AC EUROLAMP
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Yes/Ναι |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 50A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25 - +85℃ |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,099kg |
| Μήκος | 80mm |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | Yes/Ναι |
| Πιστοποιητικά | Yes/Ναι |
| Πλάτος | 19mm |
| Πόλοι (Gacia) | 2 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220V |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | cable press |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 70mm |
| Φορές Λειτουργίας (Gacia) | Μηχανικός: 100000 Ηλεκτρικός: 100000/ Mechanical: 100000 Electrical: 100000 |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 χρόνια/3 years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
