
3-10 Days
SMD LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ 10m, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΗ, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΛΕΥΚΟ LED, 20 LED/m, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-22161
23.60€
Ex Tax: 23.60€
This product has a minimum quantity of 2
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
SMD LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑ 10m, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΗ, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 8 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ & ΜΝΗΜΗ, ΛΕΥΚΟ LED, 20 LED/m, ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, IP44
| Χαρακτηριστικά | |
| Led ανα Μέτρο | 20LED/M |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-66mA-0.2W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3.6W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 5cm |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 10mm |
| Διάταξη λαμπτήρων | Οριζόντια/Horizontal |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 0.15MM2 |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 10mm |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 31V |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,5 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,6 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 10M |
| Μήκος (cm) | 1000cm |
| Μνήμη | Ναι/Yes |
| Πρόγραμμα | Ναι/Yes |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300cm |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3,6w |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Όχι/No |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 200LED |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/ Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | SMD |
| Τύπος Σωλήνα | Hollow |
| Τύπος Φωτοσώληνα 2W/3W | 2W |
| Υλικό προϊόντος | PVC copper |
| Φωτιζόμενες Όψεις | 360° |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα | Λευκό/White |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/ White |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 10000h |
