
3-10 Days
ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ, 4,5V, 30 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 500cm ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ, 26x14x30cm, IP44
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-40882
50.32€
Ex Tax: 50.32€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΚΡΥΛΙΚΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ, 4,5V, 30 ΛΕΥΚΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 500cm ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ, 26x14x30cm, IP44
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-10mA-0,03W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Αριθμός CE | Z-3D40882 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 56x32x33 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 27x15x31 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x1.6mm |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 2x0.2mm² |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:220-240V-50-60Hz/Output:4.5V--3.6W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 3,2 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,7 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 4,2 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,8 |
| Μήκος (cm) | 26 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 56 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 27 |
| Πλάτος (cm) | 30 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 32 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 4 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | max. 3.6 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 30 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό Κουτί με Αυτοκόλλητο/White Box with Label |
| Υλικό προϊόντος | PVC-Ακρυλικό/PVC-Acrylic |
| Ύψος (cm) | 14 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 33 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 31 |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
