
3-10 Days
ΣΤΕΦΑΝΙ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ, 4800 ΘΕΡΜΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΧΑΛΚΟΥ, 70cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 600-22428
247,17€
Ex Tax: 247,17€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΤΕΦΑΝΙ ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟ, 4800 ΘΕΡΜΑ LED, ΜΕ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, ΧΑΛΚΟΥ, 70cm
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0.02A-0.06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 12W |
| Αριθμός CE | AAHC-18JU1175LTSHPB |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διάμετρος (cm) | 70cm |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 72X72X15 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 72X72X15 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,15 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 36V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2400-2700 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 2,7 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 2,7 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | Micro LED |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 3,1 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 3,1 |
| Μήκος (cm) | 70 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 72 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 72 |
| Πλάτος (cm) | 13,5 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 15 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 15 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 500 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 12W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 4800 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | Χαλκός/Copper |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Κουτί/Brown box |
| Υλικό προϊόντος | Σίδερο/Iron |
| Ύψος (cm) | 70 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 72 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 72 |
| Χρώμα καλωδίου | Χαλκός/Copper |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm white |
