- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Ταινίες LED - Έτοιμα Κιτ
- Ενδιάμεσου χρώματος
- Brand
- ACA Lighting
- LED SMD STRIP KIT 3M IP65 4000K & 12V DC PLUG DRIVER

3-10 Days
LED SMD STRIP KIT 3M IP65 4000K & 12V DC PLUG DRIVER
- Stock: 3-10 Days
- Model: 3MKITNW
10.01€
Ex Tax: 10.01€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED SMD STRIP KIT 3M IP65 4000K & 12V DC PLUG DRIVER
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP65 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 3 W/m |
| Κατηγορία01 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Σημείο κοπής | 10 cm |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 120 lm/ m |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
