- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Ταινίες LED - Έτοιμα Κιτ
- Πολύχρωμες - RGB
- ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ USB 0,50M 7,2W 5V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO

3-10 Days
ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ USB 0,50M 7,2W 5V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
- Stock: 3-10 Days
- Model: 145-70025
9.51€
Ex Tax: 9.51€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΤΑΙΝΙΑ LED DIMMABLE ΜΕ ΣΥΝΔΕΣΗ USB 0,50M 7,2W 5V RGB IP65 ΣΕΤ 2ΤΜΧ PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 30Chip/mtr |
| Watt/ Chip | 0,24W/Chip |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1440mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGB |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\40 |
| Κόβεται ανα | 16,6mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 5050 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,160kg |
| Μήκος | 0,5mtr/pcs |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 7,2W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 10mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Συσκευασία | Color Box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5V |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Τύπος Σύνδεσης | USB |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 2,3mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
