
3-10 Days
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 24W 24V 6500Κ IP20 PRO
- Stock: 3-10 Days
- Model: 145-70280
125.55€
Ex Tax: 125.55€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΤΑΙΝΙΑ LED 5M 24W 24V 6500Κ IP20 PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 700Chip/mtr |
| Lumen/ Chip | 8-10lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Watt/ Chip | 0,1W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2400lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1A |
| Επεκτείνεται έως | 10mtr |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\60 |
| Κόβεται ανα | 14,30mm |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 918 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,160kg |
| Μήκος | 5mtr |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 24W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 12mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Συσκευασία | Silver Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 24V |
| Τύπος Led | SMD2110 |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 1,4mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >90 |
