- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Ταινίες LED - Εξαρτήματα
- DIMMER ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED RGBWW 15A 5 ΚΑΝΑΛΙΑ DC12V/180W 24V/360W

3-10 Days
DIMMER ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED RGBWW 15A 5 ΚΑΝΑΛΙΑ DC12V/180W 24V/360W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-70622
34,50€
Ex Tax: 34,50€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
DIMMER ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΑ LED RGBWW 15A 5 ΚΑΝΑΛΙΑ DC12V/180W 24V/360W
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Ισχύς Εξόδου (Output Watt): 12V/180W, 24V/360W |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 15A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,180kg |
| Μήκος | 86mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 86mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Υλικό Προϊόντος | PP & FPC |
| Ύψος | 30mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
