
DMX AMPLIFIER 1CH*4CH 12-36VDC DMA
- Stock: In Stock
- Model: 145-71521
160.74€
Ex Tax: 160.74€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
DMX AMPLIFIER 1CH*4CH 12-36VDC DMA
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | Ta:-30°C+55 O°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.679kg |
| Μήκος | 257mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 108mm |
| Συσκευασία | WHITE BOX |
| Τάση Εξόδου (V) | DC12-36V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC12-36V |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαίσιο Αλουμινίου+FPC / Aluminum shell+FPC |
| Ύψος | 40mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
