- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Ταινίες LED - Εξαρτήματα
- Brand
- Eurolamp
- ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGBW ΤΑΙΝΙΑ DC 6AX4 288W/12V 576W/24V

ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGBW ΤΑΙΝΙΑ DC 6AX4 288W/12V 576W/24V
- Stock: In Stock
- Model: 145-71473
15.98€
Ex Tax: 15.98€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΣΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ RGBW ΤΑΙΝΙΑ DC 6AX4 288W/12V 576W/24V
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | (Output Watt): 12V/288W, 24V/576W |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 24A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,124kg |
| Μήκος | 81mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 288-576W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 24mm |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | box |
| Τάση Εξόδου (V) | 12-24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαίσιο Αλουμινίου+FPC / Aluminum shell+FPC |
| Ύψος | 64mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
