
ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ COB RGBW 12mm
- Stock: In Stock
- Model: 145-72953
2.54€
Ex Tax: 2.54€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΝΩΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΓΙΑ COB RGBW 12mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | <5.5A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\500 |
| Μήκος | 28mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 28mm |
| Συσκευασία | Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-36V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 5mm |
