- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Ταινίες LED - Εξαρτήματα
- Brand
- Eurolamp
- ΣΤΑΥΡΟΣ 2 ΕΠΑΦΩΝ 3528 (4,8W) 12V/24V DC

3-10 Days
ΣΤΑΥΡΟΣ 2 ΕΠΑΦΩΝ 3528 (4,8W) 12V/24V DC
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-70750
1.72€
Ex Tax: 1.72€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΤΑΥΡΟΣ 2 ΕΠΑΦΩΝ 3528 (4,8W) 12V/24V DC
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | 2 Κανάλια/ 2 Channels |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,004kg |
| Μήκος | 50mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4,8W |
| Πλάτος | 50mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Τύπος Led | SMD3528 |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Ύψος | 5mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
