- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Ταινίες LED - Εξαρτήματα
- RGBW LED CONTROLLER 32A 384W/12V 768W/24V & RF REMOTE

3-10 Days
RGBW LED CONTROLLER 32A 384W/12V 768W/24V & RF REMOTE
- Stock: 3-10 Days
- Model: SZ600-RGBW
27.03€
Ex Tax: 27.03€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
RGBW LED CONTROLLER 32A 384W/12V 768W/24V & RF REMOTE
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Είδος Προϊόντος | Controller |
| Εμβέλεια | 25 - 30m |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης WiFi | - |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | - |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Κατηγορία01 | Συστήματα Ελέγχου |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Μέγιστη Ένταση Εξόδου | 24A |
| Μέγιστη Ισχύς Εξόδου | 12V/288W, 24V/576W |
